Sándor Viktória e.v. RSS csatorna Sándor Viktória e.v. ingatlan hirdetések RSS www.e-bh.hu hu-HU lc.hu Tue, 13 Nov 2018 19:10:04 +0100 www.e-bh.hu/page/rss/ <![CDATA[Eladó téglalakás, Budapest, XV. kerület, Pestújhely, , 18.7 M, Ft]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/320_eb/ www.e-bh.hu Sun, 28 Oct 2018 20:06:00 +0100 <![CDATA[Eladó sorház, Budapest, X. kerület, Felsőrákos, , 35.5 M, Ft]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/319_eb/ www.e-bh.hu Wed, 10 Oct 2018 16:28:00 +0200 <![CDATA[Eladó üzlet, Budapest, VIII. kerület, Magdolna negyed, , 13.9 M, Ft]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/318_eb/ www.e-bh.hu Thu, 27 Sep 2018 10:31:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Budapest, VII. kerület, Erzsébetváros (Nagykörúton kívül), , 32.9 M, Ft]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/317_eb/ www.e-bh.hu Wed, 12 Sep 2018 21:28:00 +0200 <![CDATA[Kiadó téglalakás, Budapest, II. kerület, Víziváros, , 160 E, Ft/hó]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/316_eb/ www.e-bh.hu Tue, 11 Sep 2018 22:43:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, , 41.9 M, Ft]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/315_eb/ www.e-bh.hu Tue, 28 Aug 2018 22:23:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, , 26.99 M, Ft]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/313_eb/ www.e-bh.hu Sat, 25 Aug 2018 12:36:00 +0200 <![CDATA[Eladó üzlethelyiség üzletházban, Nógrád megye, Balassagyarmat, , 35 M, Ft]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/312_eb/ www.e-bh.hu Fri, 17 Aug 2018 12:18:00 +0200 <![CDATA[Kiadó üzlethelyiség utcai bejáratos, Budapest, X. kerület, Ligettelek, , 600 E, Ft/hó]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/311_eb/ www.e-bh.hu Mon, 13 Aug 2018 19:37:00 +0200 <![CDATA[Kiadó irodaházban A, A+ kat., Budapest, III. kerület, Újlak, , 2.69 M, Ft/hó]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/310_eb/ www.e-bh.hu Fri, 10 Aug 2018 15:23:00 +0200 <![CDATA[Eladó üzlethelyiség utcai bejáratos, Veszprém megye, Várpalota, , 42.5 M, Ft]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/307_eb/ www.e-bh.hu Fri, 15 Jun 2018 21:59:00 +0200 <![CDATA[Kiadó irodaházban B, B+ kat., Budapest, IX. kerület, Ferencváros, , 3.72 E, Ft/hó]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/294_eb/ www.e-bh.hu Wed, 21 Feb 2018 19:25:00 +0100 <![CDATA[Eladó telek, Pest megye, Budaörs, Gyár u , 225 M, Ft]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/203_eb/ www.e-bh.hu Mon, 03 Feb 2014 00:00:00 +0100 <![CDATA[Eladó családi ház, Fejér megye, Alcsútdoboz, Szabadság , 7 M, Ft]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/59_eb/ www.e-bh.hu Wed, 01 Feb 2012 00:00:00 +0100 <![CDATA[Eladó családi ház, Vas megye, Szentgotthárd, Fenyvesalja , 12.5 M, Ft]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/41_eb/ www.e-bh.hu Wed, 01 Feb 2012 00:00:00 +0100 <![CDATA[Eladó telek, Veszprém megye, Felsőörs, , 6.9 M, Ft]]> http://www.e-bh.hu/page/ingatlan/34_eb/ www.e-bh.hu Wed, 01 Feb 2012 00:00:00 +0100